Hírek
2017. November 16. 16:18, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Meghalt egy nő, akit élettársa késelt meg Budapesten
Meghalt egy nő, akit élettársa késelt meg a főváros XV. kerületében, a férfit elfogták - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság csütörtökön a rendőrség honlapján.
Egy férfi eddig tisztázatlan körülmények között késsel megszúrt egy nőt a XV. kerületi Drégelyvár utcában. A nő a helyszínen életét vesztette - olvasható a közleményben.
A rendőrök a helyszínen elfogták a férfit, és előállították a kerületi rendőrkapitányságra.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
2026. Június 22. 06:50, hétfő | Belföld
Ma ismertetik a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalra vonatkozó javaslatot
2026. Június 21. 16:00, vasárnap | Belföld
MÁV: Elindult a nyári főszezoni menetrend
Kétszer annyi vonat közlekedik a Balatonhoz június 20-án induló nyári főszezonban mint eddig, az ülőhelyek száma pedig megháromszorozódik a nyári csúcsforgalomban