Hírek
2018. Április 04. 15:01, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Báli dulakodás miatt emeltek vádat egy volt rendőr ellen
Nyilvános rendezvényen elkövetett garázdaság bűntette és könnyű testi sértés miatt emelt vádat egy volt rendőrrel és három társával szemben a Kaposvári Járási és Nyomozó Ügyészség - közölte Horváth Szilárd főügyész szerdán
A vádlottak egy babócsai bálon vettek revansot ismerősükön, a volt rendőr édesapja már régebben is dulakodott a sértettel - áll a közleményben.
A vádirat szerint először csak kisebb szóváltás alakult ki a felek között, majd a négyfős társaság a sértettre támadt.
A férfit a bálhoz tartozó vendéglátóhely előtt ütlegelték. Végül sikerült elmenekülnie és egy közeli utcában várta a segélyhívásra kiérkező rendőröket - írta.
A volt rendőr szolgálati viszonya 2017 szeptemberében az esettől függetlenül - lemondással - szűnt meg - fűzte hozzá a főügyész.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
2026. Június 22. 06:50, hétfő | Belföld
Ma ismertetik a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalra vonatkozó javaslatot
2026. Június 21. 16:00, vasárnap | Belföld
MÁV: Elindult a nyári főszezoni menetrend
Kétszer annyi vonat közlekedik a Balatonhoz június 20-án induló nyári főszezonban mint eddig, az ülőhelyek száma pedig megháromszorozódik a nyári csúcsforgalomban